Inmalaga Plaza De Las Flores

Belangrijkste voorzieningen

  • 90 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

Locatie

    Inmalaga Plaza De Las Flores appartement van 90 m² heeft een eersteklas ligging en biedt gemakkelijke toegang tot de Jardines de Picasso op circa 20 minuten lopen verderop.

    Het appartement ligt in de wijk Soho in Málaga en maar 300 meter ver van het Picasso Museum. Het 2-slaapkamer appartement is ook op een steenworp afstand van het Museum Carmen Thyssen gelegen. Het Museo Revello de Toro en het Centrum voor Hedendaagse Kunst van Málaga liggen op sechts 5 minuten wandelafstand van en 1 km verwijderd van Inmalaga Plaza De Las Flores appartement.

    Dit appartement heeft uitzicht op de stad en bestaat uit een balkon, een zitruimte en een woonkamer. De accommodatie heeft 2 badkamers.

    Inmalaga Plaza De Las Flores appartementen bieden ook een complete keuken. Deze accommodatie is een paar momenten van Plaza de la Marina bushalte.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 22:00
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerA/MA/01447,ESFCTU000029020000139055000000000000000000A/MA/014473

    Kameropties bij Inmalaga Plaza De Las Flores

    Dit appartement heeft uitzicht op de stad en bestaat uit een balkon, een zitruimte en een woonkamer. De accommodatie heeft 2 badkamers.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Inmalaga Plaza De Las Flores Voorzieningen foto Inmalaga Plaza De Las Flores Zakenleven foto Inmalaga Plaza De Las Flores Interieur foto Inmalaga Plaza De Las Flores Faciliteiten foto Inmalaga Plaza De Las Flores Interieur foto Inmalaga Plaza De Las Flores Faciliteiten foto Inmalaga Plaza De Las Flores Zakenleven foto Inmalaga Plaza De Las Flores Kamer foto Inmalaga Plaza De Las Flores Kamer foto Inmalaga Plaza De Las Flores Kamer foto
    Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 90 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Inmalaga Plaza De Las Flores

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Inmalaga Plaza De Las Flores

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is Inmalaga Plaza De Las Flores appartement?
      Inmalaga Plaza De Las Flores appartement heeft een oppervlakte van 90 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Inmalaga Plaza De Las Flores